INFORMACE KLIENTŮM: NEPRACUJEME S HOTOVOSTÍ, PLATBY PŘIJÍMÁME NA ÚČET! NAPIŠTE SMS NEBO NÁS PROZVOŇTE! ZAVOLÁME VÁM! 606 60 50 70

TOP NABÍDKA

Prodej bytu 2+kk Česká Třebová

Prodej bytu 2+kk Česká Třebová

Obec:
Česká Třebová
Cena:
1.049.999

V současné době společnost NOTABLE reality s.r.o. poptává pracovníky na pozice:

 

Realitní makléř

 

více informací níže:

 

Realitní makléř, nastartujte kariéru s námi

Hledáme talentované obchodníky, které zajímá realitní trh a oblast bydlení. Obchodníky, kterým záleží na tom, aby jejich služba pro klienty byla plně profesionální a poctivá.


Nezáleží na tom, jaké máte pracovní zkušenosti, ale jací jste. Hledáme čestnost, zdravé sebevědomí, aktivitu, vysoké nasazení v péči o klienty, vytrvalost a spolehlivost.


Nabízíme příležitost pracovat pro stabilní společnost, která na realitním trhu působí úspěšně již 6 let a která je známá svojí seriózností a profesionalitou. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci a hledáme ty z vás, kteří se chtějí kariéře realitního makléře věnovat naplno. 

Jsme mladou, perspektivně se rozvíjející společností na trhu realit. Naším záměrem je představovat svěží vítr na současném trhu.


Rádi dáme příležitost i čerstvým absolventům škol!

 

Náplň práce

Vaší pracovní náplní bude pouze obchod s nemovitostmi. 

Nabídku a poptávku vám pomohou zajistit naši marketingoví specialisté. Nápomocni Vám budou zkušení kolegové a právní podporu zajistí náš interní právník – odborník na realitní právo.

Budete komunikovat s vlastníky nemovitostí. Domluvíte podmínky prodeje či pronájmu, seznámíte se se stavem nemovitosti, doporučíte optimální prodejní cenu a připravíte podklady pro úspěšnou prezentaci nemovitosti na internetu.


Hledáme člověka s:

obchodním talentem, nadšením a vytrvalostí

zájem o svět realit a bydlení

ochotu se učit a věnovat se práci s klienty na 100 %

reprezentativní vystupování

seriózní, bystrou, samostatnou a spolehlivou osobnost

nadstandardní vztah ke kvalitě, pořádku a firemním pravidlům

vysoký morální kredit

řidičský průkaz, příp. vlastní automobil


Nabízíme

zázemí silné a stabilní společnosti 

marketing a vzdělávání na náklady společnosti 

podporu přátelského a profesionálního týmu

systém školení v oblasti obchodu, realit, daní a práva ZDARMA

firemní kulturu založenou na vysokých etických standardech

dobré podmínky se zázemím pro práci pod zavedenou značkou

provizi až 65%

Kancelář, po zapracování telefon, PC

možnost kariérního růstu v rámci celé realitní skupinyPokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis s fotografií a průvodním dopisem. 

Osloveni budou jen vybraní uchazeči. Děkujeme za pochopení.

 

Kontakt:

Radovan Ordelt

kariera@notable-reality.cz


AKTUÁLNĚ

Majitel vs. realitní kancelář. Kdo prodá nemovitost lépe?

V mnoha zemích je standardní, že se realitní transakce realizují výlučně prostřednictvím realitní kanceláře. V ČR je díky aktuální legislativě možné převádět nemovitosti i bez jejich účasti. Tuto možnost volí mnoho prodávajících s představou, že na prodeji více vydělají. Ovšem ne vždy je tomu tak.

... více

Finanční poradna: Jak ušetřit na výdajích za energie

Pronájem nebo splátka hypotéky, každý měsíc je váš rodinný rozpočet lehčí o částku, která bývá jedním z nejvyšších pravidelných výdajů většiny domácností. Tím ale náklady na bydlení nekončí. Provoz domu či bytu s sebou nese i další nemalé výdaje, se kterými je třeba počítat. Nejcitelněji dokážou bankovní účet zasáhnout platby za energie.

... více

Finanční poradna: Podnikatel musí na pořízení bydlení myslet dopředu

V reklamách na hypotéky vystupují veselé rodinky s pohodovými dětmi, v modelových příkladech jsou manželé zaměstnaní a část peněz na nové bydlení mají naspořeno. Skutečný život ale přináší mnoho nestandardních situací. Při počtu živnostníků v České republice je časté například to, že jeden z manželů nebo oba jsou podnikatelé. Jak se s tím banky vyrovnávají?

... více

Bydlí v 2+kk. Podívejte se, jak si IKEA poradila s malým prostorem

Čtenářka Lucie Teglová si se svým přítelem Ondřejem Černým pronajali přes server Reality.iDNES.cz byt 2+kk v Praze-Kunraticích. Zároveň se zúčastnila soutěže o proměnu za 200 tisíc a měla štěstí. Nyní má kompletně zařízený obývák, jídelní kout i ložnici.

... více

Češi si raději zrekonstruují nemovitost, než koupí novou

Za poslední rok do rekonstrukce svého bydlení investovalo 23 procent Čechů. Vysoké ceny bytů, které i přes krizi výrazně neklesly, změnily chování lidí: nové byty příliš nekupují, ale rekonstruují ty současné.

... více